در این مرکز تمامی خدمات صفر تا صد مربوط به تعمیر لپ تاپ سونی وایو انجام می شود. علاوه بر این شما می توانید از قطعات اصلی و اورجینال استفاده کنید یا به صورت کاملاً تخصصی تمامی مدل های پلی استیشن سونی را تعمیر کنید.

تعمیر لپ تاپ سونی وایو

تعمیر لپ تاپ سونی وایو یکی از مهم ترین مسائل کاربران این برند است.شرکت سونی در بخش لپ تاپ وایو همیشه از بهترین و ارزنده ترین رقبای بازار لپ تاپ دنیا بوده و هست.

اما این محصولات هم همانند تمام  لپ تاپ های تولید شده در سراسر دنیا از خطرات و مشکلاتی که روزانه کاربران را تهدید می کنند ایمن نخواهند بود.

محصولات سونی وایو با توجه به طراحی تخصصی و منحصربفردی که دارند هنگام بروز اختلالات کاکردی و فنی، پیدا کردن منشا مشکلات و رفع آن برای افراد عادی غیرمتخصص چالش بر انگیز و تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

با توجه به این مهم مشتریان این شرکت می توانند با حضور در مرکز تعمیرات سونی وایو مهمترین و پیچیده ترین اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه خود را با اطمینان از دریافت بهترین و موفیقت آمیزترین خدمات، رفع نمایند.

از مهمترین ویژگی ها و کارکردهای مرکز تعمیرات لپ تاپ سونی وایو می­توان از موارد زیر نام برد:

بکار بردن پیشرفته ترین و هوشمندترین تجهیزات تعمیراتی، استفاده از قطعات اصل و اورجینال برای جایگزینی و تعویض قطعات از کار افتاده.

و ارتقای کارایی لپ تاپ با استفاده از برخی راهکارهای فنی در حین تعمیر کردن دستگاه، گردگیری حرفه‌ای تمامی اجزا و قطعات و ….

تاریخچه سونی

سونی در سال 2014 بخش مربوط به لبتاب خود را به یک شرکت سرمایه گذاری صنعتی ژاپنی واگذار کرد.

اما از تولید اولین لپ تاپ سونی، این شرکت همواره یک گروه از متخصصین خود را در امور مربوط به بحثهای سخت افزاری و نرم افزاری وایو مامور به پشتیبانی و ارائه خدمات و تعمیرات این دستگاهها نمود.

که آموزشهای آنها چه بصورت مجازی و چه بصورت فیزیکی در سراسر جهان گسترش داده شد.

به گزارش نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی وایو تعمیرات از مهمترین بخش خدماتی هر سازمانی بخصوص در حوزه لوازم الکترونیک و لپ تاپ می باشد.

کارشناسان و متخصصان مرکز وایو چنان بر بخشهای مختلف این دستگاه تسلط دارند که در کمترین زمان ممکن عیب یابی و به تعمیر دستگاه با بالاترین میزان موفقیت می پردازند.

زمانی که یک کارشناس بدون آگاهی کامل از علل خرابی و اشکالات پیش آمده در سیستم اقدام به تعمیر دستگاه می نماید. قطعا احتمال درست نشدن و حتی خرابی دو چندان آن هست.

لذا احتمال تعمیر آن برای همیشه از بین خواهد رفت. شرکت سونی وایو برای این بخش هم استراتژی و دستور کار خاص خود را  محور فعالیتها قرار داده.

که متخصصان و کارشناسان بصورت دائم موظف به رعایت آن می باشند.

تعمیر لپ تاپ سونی وایو

عیب یابی

کارکنان شرکت وایو در بخش تعمیرات به موضوع عیب یابی اهمیت زیادی می دهند.

و در دستور کار انها بصورت جدی این مهم پیگیری می شود تا بهترین راهکار و سازگارترین روش با ساختار دستگاه برای تعمیر آن مورد استفاده قرار بگیرد .

این اصول تعمیر لپ تاپ سونی وایو سبب می شود لپ تاپ بعد از تعمیر، کیفیتی در حد ساختار اولیه خود را باز یابد.

کارشناسان نمایندگی سونی وایو معتقدند اگر دارای یک لپ تاپ وایو هستید و دچار اختلال شد باید مستقیما به سراغ نمایندگی های آن رفت.

در هر مرکز نمایندگی سونی حتما یک بخش تعمیرات و خدمات وجود دارد.

طبق استراتژیهای تعمیراتی وایو به ایرادیابی و حل مشکلات دستگاه با مناسب ترین قیمت ممکن می پردازند.

مراکز نمایندگی سونی همواره یک تیم مجرب و اموزش دیده و همگام با اخرین به روز رسانی های شرکت دارند.

متخصصان کارازموده

متخصصین اصلی و مرکزی شرکت سونی وایو با پیدا کردن راهکارهای مختلف و ارتقای سطح علمی و عملی خود در این زمینه، دانش بدست آمده کاربردی خود را با تمامی متخصصین خود در نمایندگی های سراسر دنیا به اشتراک می گذارند.

و این یکی از بهترین خدمات ارائه شده توسط شرکت سونی وایو برای مشتریان خود است.

در ایران نیز سونی وایو دارای نمایندگی می باشد و تعمیرات یکی از ارزشمندترین واحدهای هر کدام از نمایندگی های رسمی سونی بوده.

که با استفاده از متخصصان حرفه ای تمامی خدمات مرتبط با لپ تاپ سونی را ارائه می کنند.

در صورت آسیب دیدن لپ تاپ می توانید آن را به بخش تعمیرات نمایندگی های رسمی سونی ارائه دهید.

نرم افزار و سخت افزار

تعمیر لپ تاپ سونی وایو

تعمیرات در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری صورت می گیرد.

بخش نرم افزاری با نصب بروزترین و کاربردی ترین نرم افزارهای مرتبط با لپ تاپ سونی وایو که سبب ارتقاء برنامه ها و سیستم عامل می شود اقدام به تعمیر و ترمیم دستگاه می نمایند.

در بخش سخت افزاری با استفاده از قطعات اورجینال اقدام به تعویض و تعمیر لپ تاپ سونی وایو می نمایند.

تمام خدمات ارائه شده در بخش تعمیرات نمایندگی های رسمی لپ تاپ سونی وایو در کشورمان، توسط تیم حرفه ای پین تک پشتیبانی می شود.

بنابراین با مراجعه به نمایندگی های رسمی از استاندارد بودن تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری صورت گرفته بر روی دستگاه خود اطمینان داشته باشید.