برای اینکه هزینه‌های تعمیر لپ تاپ خاموش سونی وایو کاهش پیدا کند باید حتماً ابتدا خودتان در منزل یا محیط کاری تست های اولیه روی دستگاه انجام شوید تا متوجه شوید که عیب و نقص به وجود آمده از کدام یک از قسمت‌های سخت افزاری می باشد.

تیم فنی و تخصصی نمایندگی سونی وایو ابتدا تمامی تست های اولیه روی دستگاه انجام می دهد تا قسمت های خراب شده دستگاه مشخص شده و به صورتی معین گردد که دلیل خاموش شدن لپ تاپ سونی وایو شما و روشن نشدن آن چیست و سپس با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته تمامی قسمت های خراب شده دستگاه را تعمیر می نماید.

برای استفاده از خدمات این مجموعه می توانید به صورت حضوری به نمایندگی ما در میدان ولیعصر مراجعه نموده و یا از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در تماس بوده تا ثبت درخواست خود را برای انجام امور مختلف از جمله تعمیر لپ تاپ خاموش سونی وایو باید انجام دهید.

دلایل خاموش شدن لپ تاپ سونی

سونی وایو برندهای مطرح در زمینه تولید لپ تاپ با نمایشگر های بسیار با کیفیت است که از نظر سخت افزاری مشکل کمتری برای این لپ‌تاپ‌ها به وجود می‌آید اما اگر لپ تاپ سونی وایو شما خاموش شده است و نمی توانید آن را از طریق روش‌های مختلف روشن کنید باید به نکاتی که در ادامه به شما می گوییم توجه کنید.

اولین دلیلی که قطعاً به ذهن شما نیز می رسد تمام شدن باتری و شارژ دستگاه و یا خراب شدن سوکت شارژ آن با شما نتوانید جریان برق را به دستگاه وصل کرده و لپ تاپ خود را روشن نمایید.

در صورتی که این اتفاق برای شما رخ داده است هیچ راه حلی وجود ندارد و حتماً باید تست و عیب یابی اولیه را به دست متخصصین این مجموعه با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته بسپارید.

علاوه بر موارد بالا در برخی از موارد ممکن است دکمه فیزیکی قرار گرفته روی لپتاپ شما دچار مشکل شده باشد و هنگام فشار دادن آن نتوانند لپ تاپ را روشن کنید که برای برطرف کردن این مشکل نیز باید به سراغ تعمیر کیبورد لپ تاپ سونی وایو بروید.

بعد از این مورد باید به سراغ خود نمایشگر دستگاه بروید و تست کنید تا این نمایشگر دچار مشکل شده است و نمی‌تواند دستگاه را روشن کنید یا عوامل دیگری در خاموش شدن لپ تاپ سونی وایو تاثیرگذار هستند.

برای تست کردن سلامت نمایشگر باید آن را از طریق کابل به یک مانیتور خارجی وصل نموده و دستگاه را روشن کنید در صورتی که مانیتور خارجی به درستی کار کرد باید متوجه شد که نمایشگر دستگاه لپ تاپ شما خراب شده است و باید برای تعمیر لپ تاپ خاموش سونی وایو نمایشگر خود را تعمیر یا تعویض نمایید.

در کنار این موارد و زمانی که حتی نمایشگر خارجی نیز روشن شد باید به سراغ سیستم های داخلی و سخت افزاری لپ تاپ بروید و تست‌های اولیه را برای قسمت هایی مانند پردازنده و مادربرد انجام دهید تا متوجه شوید که این قسمت های سخت افزاری دچار مشکل و سوختگی نشده باشند.

تعمیر لپ تاپ خاموش سونی وایو

تعمیر لپ تاپ خاموش سونی وایو

برای اینکه بتوان لپ تاپ سونی وایو خاموش را تعمیر کنید باید به نکاتی که در ابتدا گفته شد توجه کنید و تست‌های اولیه را خودتان در منزل انجام دهید اما اگر با تست‌های اولیه متوجه شد که مشکل لپ‌تاپ شما از کجاست حتماً با تیم فنی و تخصصی این مجموعه تماس گرفته و درخواست خود را برای تعمیر لپ تاپ خاموش ثبت نمایید.

مشکلات مختلف ممکن است برای قسمت های سخت افزاری لپ تاپ های سونی وایو به وجود بیاید که در حین عملیات تعمیر و تست و عیب یابی اولیه تمامی مشکلات مشخص شده و بر اساس ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته برای برطرف کردن هر کدام از این مشکلات برنامه‌ریزی‌های خاصی انجام می‌شود.

تست و عیب یابی اولیه کمک می‌کند تا شما تشخیص دهید که کدام یک از قسمت های نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه دچار مشکل شدند و باید برای تعمیر و تعویض آنها اقدام نمایید.

بعد از تساوی و اولین قسمت های درگیر و خراب شده دستگاه مورد تعمیر قرار می گیرند و در صورتی که عملیات تعمیر بر روی آنها قابل انجام باشد تیم فنی و تخصصی با ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته تمامی این راهکارها را پیاده سازی می کند.

تعمیر قسمتهای داخلی مانند مادربرد و پردازنده و یا تعمیر قسمت مختلف نمایشی از جمله اتصالات آن می تواند از جمله مهمترین مواردی باشد که در تعمیر لپ تاپ خاموشه سونی و باید در دستور کار قرار بگیرد که البته تست و عیب یابی اولیه دستگاه این موارد را مشخص می‌کند.

تعویض قطعات لپ تاپ سونی وایو

در برخی از موارد اولیه لپ تاپ خاموش است نشان می‌دهد که برخی از قطعات سخت افزاری دستگاه به صورت جدی دچار مشکل شده و عملیات تعمیر و هیچ و ما بر روی آنها امکان پذیر نبود و از نظر اقتصادی تعمیر آنها به نسبت تعویض قطعات و قطعات اصلی و اورجینال اصلا به صرفه نمی باشد.

در این موارد تیم فنی و تخصصی نمایندگی سونی وایو با ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته یر تمامی مدل های سخت افزاری را انجام داده و در صورتی که قسمت سخت‌افزاری به دلیل خرابی زیاد و یا سوختگی قابل تعمیر نداشته باشد از قطعات اصلی و اورجینال به جای قطعه خراب شده استفاده می‌نماید.

در نظر داشته باشید که برای تعویض قطعات خراب شده به هیچ عنوان از قطعات فرعی استفاده نکنید زیرا پس از مدت زمان کوتاهی علاوه بر صدمه زدن به قسمت مورد نظر و کاهش کارایی دستگاه باعث صدمه دیدن دیگر قسمت های سخت افزاری دستگاه نیز می‌شوند.

از جمله مهمترین قسمت سخت افزاری که در تعمیر لپ تاپ خاموش سونی وایو باید برای تعویض آن اقدام نمایید ال سی دی و نمایشگر دستگاه قاب دور آن می باشد که برای مدل های مختلف لپ تاپ های سونی وایو به صورت کامل نصب و اورجینال با ضمانت نامه کتبی در این مرکز با ارزان ترین قیمت به فروش می‌رسد.

ضمانت نامه کتبی تعمیر لپ تاپ خاموش سونی وایو

عملیات تست و عیب یابی لپ تاپ های خاموش سونی وایو به صورت کاملا رایگان برای شما انجام می‌شود و در صورتیکه تست و عیب یابی به پایان رسید تیم فنی و تخصصی نسبت به تست نهایی دستگاه اقدام نموده و در صورتی که شما را به صورت کامل از عملیات تعمیر داشته باشید گارانتی معتبر به شما ارائه می شود و در صورت بروز هرگونه مشکل در قسمت تعمیراتی بتوانند از خدمات این مجموعه به صورت کاملا رایگان استفاده نمایید.