نمایندگی رسمی سونی وایو به عنوان برترین و قدیمی ترین مجموعه تخصصی تعمیر لپ تاپ در ایران به بهره بردن از تخصصی ترین نیرو ها و تعمیر کاران همواره آمادگی دارد تا مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری مشتریان را برطرف نماید.

نمایندگی سونی وایو در دو قسمت نرم افزار و سخت افزاری تقسیم شده که در قسمت سخت افزاری مسائلی از قبیل شکستگی قاب و لولا،شکستگی صفحه نمایش،عدم کارکرد کیبورد،عدم کارکرد تاچ موس،مشکل تصویر دهی،مشکل شارژ شدن،بالا رفتن حرارت دستگاه،تعویض فن و هیت سینک،تعویض چیپ گرافیک،تعویض مادربورد،قطع و وصل شدن تصویر به علت مشکلات ناشی از فلت ال سی دی،ترمیم قاب و لولا،تعویض بانک رم،تعویض ماژول های رم،رفع مشکلات هارد،تعویض هارد دیسک،رفع بد سکتور هارد،تعویض دی وی دی رام،تعویض چیپ ست های شمالی،جنوبی و گرافیک، و…

در قسمت نرم افزاری نیز مشکلات بوت نشدن سیستم عامل و ویندوز،هنگ کردن هنگام کار،بلو اسکرین،خاموش شدن سیستم ،تعمیر و تعویض بایوس،پروگرام I/O و بایوس و ….

لازم به ذکر است بسیاری از هموطنان بعد برخورد به مشکل در لپ تاپ سونی خود در مرحله اول اقدام به مراجعه به نزدیک ترین تعمیرگاه به منزل خود میکنند و بارها دیده شده که این تعمیرگاه های غیر مجاز به دلیل عدم تشخیص صحیح ایراد یا لپ تاپ را دستکاری میکنند یا ایرادی جدید برای دستگاه ایجاد میکنند که جبران ناپذیر است.لذا از تمامی هموطنان خواهشمندیم بعد بروز هر نوع مشکل چه از نوع سخت افزاری چه نرم افزاری در اولین فرصت با شماره تماس های نمایندگی سونی وایو در تهران 88228701—-88228799 تماس حاصل کرده و مشکلات خود را با متخصصان نمایندگی در میان بگذارید تا در صورت نیاز لپ تاپ سونی خود را نزد تعمیرگاه تخصصی سونی برده تا در اسرع وقت مشکل به وجود امده بررسی و با هزینه ای کاملا مقرون به صرفه ایراد مربوطه برطرف شود.

مشکلات متداول مربوط به تعمیر لپ تاپ سونی

خط تولید کامپیوترها و لپتاپ های VAIO با در نظر داشتن اهداف مختلفی در راستای خواسته های کاربران کار می کنند، بنابراین عجیب نیست که مشکلات کاربران به همان اندازه متنوع است.

به گزارش نمایندگی sony vaio برندهای مختلف تولید کننده ی لپتاپ هر کدام طراحی داخلی این دستگاه ها را به شیوه ی خودشان انجام میدهند و اکثر تولید کنندگان در هنگام اسمبل کردن دستگاه هایشان از قطعات داخلیِ مخصوص خودشان استفاده می کنند. با این حال برخی از مشکلاتی که کامپیوترهای معمولا با آنها مواجه میشوند در بین تمامیِ برندها به یک شکل هستند.

مشکلاتی که کاربران با آنها مواجه شده و نیاز به تعمیر لپتاپ دارند کدامند؟

• صفحه کلید کار نمی کند؟ بدون وجود صفحه کلید کار زیادی نمیتوانید با لپتاپ انجام دهید و برطرف کردن مشکلات مربوط به این حوزه به سادگیِ وصل کردن یک صفحه کلید جدید نیست. پس چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اکثر مواقع کلیدها به این دلیل کار نمیکنند که غشاهای زیرین آنها بیش از حد کثیف شده اند. برخی مواقع ممکن است چیزهای مایعی مثل آب به صفحه کلید نفوذ کنند و آن را از کار بیندازند.

در چنین مواردی مرکز تعمیرات لپ تاپ سونی صفحه کلید را تعمیر و در غیر اینصورت تعویض می کند. این بدان معناست که بخشی از سیستم باید جداسازی شود. اگر این کار به درستی و دقت انجام نشود باعث میشود آسیب بیشتری به لپتاپ وارد شود.

• آیا مشکل شما ناشی از کار نکردن و بد کار کردن اپلیکیشن هاست؟ اگر با یک چنین مشکلی روبرو شدید، احتمالا مشکل ناشی از مادربرد می باشد.

مادربرد مهم ترین بخش کامپیوتر شماست، چون به بقیه ی بخش ها میگوید که چه کاری انجام دهند. مرکز تعمیرات سونی در تهران متخصصانی دارد که میتوانند مادربرد را تعمیر و یا کلا آن را تعویض کنند.

• آیا تصویر بر روی صفحه بد نمایش داده میشود؟ برخی مواقع ممکن است تصاویر بیش از حد تاریک یا روشن باشند. برخی مواقع هم ممکن است خطوط غیر عادی را بر روی صفحه ببینید. در هر صورت اگر با استفاده از تنظیمات مشکل برطرف نشد، باید صفحه نمایش لپتاپ تعمیر شود. در بسیاری از موارد تنها راه استفاده از یک صفحه نمایش نو می باشد. نمایندگی سونی وایو میتواند این مشکل را برطرف کند.

سه مشکلی که در بالا ذکر شدند چیزهایی هستند که ممکن است شما در طول کار کردن با سیستم با آنها مواجه شوید. همچنین ممکن است شما با ویروس ها، نرم افزارهای جاسوسی و دیگر برنامه های مخربی روبرو شوید که میتوانند داده های حساس شما را به خطر بیندازند یا مشکلاتی را برای قطعاتی مانند صفحه ی لسمیِ سیستم، رم و هارد دیسک به وجود آورند.

هر کدام از این مشکلات را متخصصان باتجربه و تایید شده ی نمایندگی sony vaio در تهران میتوانند به راحتی حل کنند.

نگران نباشید

مرکز مجاز تعمیر لپتاپ سونی دقیقا جایی است که شما را مطمئن میکند مشکلات سیستم تان برطرف شده است.

کارشناسان تعمیرات لپ تاپ سونی معتقدند حتی بهترین محصولات سونی نظیر VAIO نیز در برابر مشکلاتی که روزانه کاربران کامپیوتر را تهدید می کند ایمن نیست.

لپ تاپ های سونی مانند دیگر برندهای محبوب به صورتی طراحی شده اند که پیدا کردن منشا مشکلات آنها و برطرف سازی شان میتواند برای افرادی غیرمتخصص چالش برانگیز باشد.

آدرس نمایندگی تخصصی لپ تاپ سونی وایو و ساعات کاری و شماره تماس به شرح زیر میباشد

خیابان ولیعصر تقاطع طالقانی مجتمع نور تهران واحد 8093

شنبه تا چهارشنبه 9.30 الی 18

پنج شنبه ها 9.30 الی 14

88228799—88228701