SONY VAIO SVT15 بررسی ویژگی های فنی

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

شرکت سونی یکی از برترین شرکت های تولید کننده ی لوازم دیجیتال از جمله لپ تاپ SONY VAIO SVT15 می باشد.

سونی سعی کرده است تا همگام با شرکت های مطرح تولید کننده ی لپ تاپ ها، لپ تاپ های خود را با به روز ترین امکانات دنیا آمیخته نماید.

این  کار باعث شده است تا شاهد گستردگی لپ تاپ های سونی بین مشتریان باشیم.

لپ تاپ SONY VAIO SVT15

یکی از با کیفیت ترین لپ تاپ های ساخته شده در زمان خود بود که بیشتر برای مصارف کارمندان و دانشجویان مورد استفاده قرار می گرفت.

اگر به دنبال خرید یک محصول با کیفیت و امکانات متوسط و البته قیمت بسیار اقتصادی هستید، بهتر است این گزینه را نیز مد نظر قرار دهید.

قیمت مناسب این محصول باعث می شود تا مشتریانی که توان خرید لپ تاپ های گران قیمت برند های معروف و مطرح امروزی را ندارند، برای خرید این لپ تاپ اقدام نمایند.

کارشناسان نمایندگی سونی وایو معتقدند البته این موضوع باعث نشده است تا کیفیت و کارایی لپ تاپ SONY VAIO SVT15 پایین بیاید.

ادامه مطلب

SONY VAIO VPCCA بررسی لپ تاپ

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

شرکت سونی با تولید لپ تاپ های SONY VAIO VPCCA سعی کرد تا با توجه به نیاز عمومی مردم برای استفاده از لپ تاپ های پرقدرت و مدرن پاسخ مناسبی به این نیاز های ارائه کند.

اگر از کیفیت و دوام بالای لپ تاپ های سونی بگذریم، می توانیم از قیمت بسیار مناسب این محصولات نیز یاد کنیم که می تواند در کنار امکانات بسیار کاربردی که دارد، برای جذب مشتری بسیار تاثیر گذار باشد.

لپ تاپ های SONY VAIO VPCCA

به گزارش نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی وایو این لپ تاپ ها از با کیفیت ترین و خوش ساخت  ترین محصولات شرکت سونی هستند.

طراحی زیبایی این محصولات در کنار کیفیت بالای نمایش تصاویر باعث می شود تا رضایت کامل مشتریان هنگام استفاده از آن ها حاصل شود.

سونی در ساخت لپ تاپ های خود همواره از مواد اولیه ی مقاوم استفاده می کند.

همین امر باعث می شود تا از مدل های مختلف این محصولات مانند لپ تاپ های SONY VAIO VPCCA بتوان در محیط های مختلف کارگاهی استفاده نمود.

لپ تاپ های SONY VAIO VPCCA به دلیل امکانات پایه ای و متوسطی که دارند برای انجام کار های دانشجویی بسیار مفید و کاربردی هستند.

ادامه مطلب

SONY VAIO SVF152 لپ تاپ

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

لپ تاپ SONY VAIO SVF152 از جمله مدل های مختلف لپ تاپ تولید شده توسط شرکت سونی یکی از معتبرترین و محبوب ترین شرکت های تولید کننده ی لوازم دیجیتال می باشد.

با توجه به اینکه امروزه شاهد حضور لپ تاپ های قدرتمندی در بازارهای جهانی هستیم و همین امر باعث شده است تا بسیاری از لپ تاپ های قدیمی تر از رده ی تولیدات شرکت سونی خارج شوند.

لپ تاپ SONY VAIO SVF152 نیز از جمله این محصولات است که دیگر توسط شرکت سونی تولید نمی شود و همه ی مدل هایی که از این محصولات در بازار مشاهده می شوند، تولیدات قدیمی تر دستگاه هستند.

لپ تاپ SONY VAIO SVF152

به گزراش نمایندگی سونی وایو در ایران کیفیت بالای این لپ تاپ ها نسبت به امکاناتی که بر روی آن ها قرار داده شده است باعث شده است تا شاهد فروش بالای آن ها در میان محصولات شرکت سونی باشیم.

در ساخت لپ تاپ SONY VAIO SVF152 تمامی اصول ارگونومیک رعایت شده است تا از نظر کاربری بتوان این دستگاه ها را به عنوان محصولات کاربر پسند معرفی نمود.

کیفیت و دوام بالای این محصولات باعث شده است  تا امروز در اپلیکیشن های مختلف شاهد فروش لپ تاپ های کارکرده ی SONY VAIO SVF152 باشیم.

با توجه به اینکه تمامی خدمات مربوط به این لپ تاپ ها توسط شرکت سونی و نمایندگی های معتبر آن انجام می شود، اگر لپ تاپ شما دچار مشکلی شد یا اینکه لپ تاپ دست دوم را خریداری نمودید، بدون هیچ نگرانی از آن استفاده نمایید.

ادامه مطلب

Sony VAIO VPS EB ویژگی های لپ تاپ

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive

سونی با ارائه ی لپ تاپ های Sony VAIO VPS EB در برهه ای توانست طیف بزرگی از مخاطبان انواع لپ تاپ ها را به سمت خود جذب کند.

این شرکت یکی از معتبرترین و محبوب ترین تولید کننده های لپ تاپ در سراسر جهان است که به دلیل کیفیت بالا و کارایی در ساخت انواع مدل های مختلف لپ تاپ توانسته است، سهم بزرگی از بازار فروش مشتریان را به دست بگیرد.

به گزارش نمایندگی سونی وایو شاید مهم ترین مشخصه ی لپ تاپ های تولید شده توسط سونی را بتوان قیمت به صرفه و مناسب آن ها است.

این قیمت مناسب در کنار امکانات کاربردی و متوسطی که در مدل های مختلف لپ تاپ قرار داده شده است می تواند از عوامل محرک برای جذب مشتریان باشد.

Sony VAIO VPS EB

از جمله با کیفیت ترین و مناسب ترین لپ تاپ های کاربردی تولید شده توسط شرکت شونی هستند.

با توجه به تولیدات گسترده ی مدل های مختلف لپ تاپ در سراسر دنیا و برند های مختلف، لپ تاپ های با ظرفیت پایین مانند Sony VAIO VPS EB دیگر توسط شرکت های تولید کننده به بازار ارائه نمی شوند.

این موضوع باعث نگرانی برای خریداران این محصولات شده است.

ادامه مطلب

سونی VAIO VPC-CW ارزش خرید را دارد؟

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

سونی VAIO VPC-CW یکی از زیبا ترین و مقرون به صرفه ترین لپ تاپ های برند سونی میباشد .

همان طور که میدانیم شرکت سونی یکی از معتبرترین و محبوب ترین برند های تولید کننده ی انواع لپ تاپ می باشد که با تولید لپ تاپ های سونی VAIO VPC-CW سعی کرده است تا محصولات با کیفیتی را روانه بازار نماید.

کارشناسان نمایندگی رسمی سونی وایو معتقدند بررسی ویژگی های مختلف مدل های لپ تاپ شرکت سونی می تواند باعث شود تا کاربران آگاهی مناسبی از ویژگی ها و امکانات مختلف این محصولات به دست آورده در هنگام خرید بهترین و مناسب ترین مدل ممکن را انتخاب نمایند.

لپ تاپ های سونی VAIO VPC-CW

این لپ تاپ ها با توجه به ویژگی هایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، توانسته اند کیفیت بالایی از خود نشان دهند و مشتریان را تا حدودی از خرید محصولات راضی نگه دارند.

هر چند نمی توان لپ تاپ های سونی VAIO VPC-CW را با لپ تاپ های مدرن و جدید شرکت یا برند های دیگر مقایسه نمود اما هنوز هم امکانات مناسب این سری از لپ تاپ ها می تواند نیاز های مختلف مشتریان را برآورده نماید.

ادامه مطلب