اگر مشکلاتی در هنگام اجرای نرم افزار ها بازی های مختلف و یا سرعت خروجی گرفتن از نرم‌افزارها دارید قطعاً با خرابی هایی در کارت گرافیک لپ تاپ خود روبرو شده اید که برای برطرف کردن این مشکل باید به سراغ تعمیر یا تعویض کارت گرافیک لپ تاپ سونی وایو بروید. تیم فنی و تخصصی نمایندگی سونی ابتدا تمامی تست و ارزیابی اولیه را روی دستگاه شما انجام می دهند تا در صورتی که این دستگاه قابلیت برطرف کردن مشکل از نظر سخت‌افزاری را داشته باشد، تعمیر بر روی کارت گرافیک شما انجام شود و در صورتی که این امکان‌پذیر نباشد نسبت به تعویض کارت گرافیک لپ تاپ با کارت گرافیک اصلی و اورجینال جدید اقدام می‌شود.

پس از پایان عملیات تعمیر و تعویض کارت گرافیک لپ تاپ سونی وایو می توانید از گارانتی معتبر و رسمی تامین بهره مند شده و در سریعترین زمان ممکن تمامی مشکلات به وجود آمده برای لپ تاپ خود را برطرف نمایید.

علاوه بر این در نمایندگی سونی وایو شما می توانید بدون هیچ گونه محدودیتی تمامی مدل های قدیمی لپ تاپ های برند سونی وایو را تعمیر کنید و یا تمامی لوازم جانبی اصلی و اورجینال آنها را با ضمانت نامه کتبی و معتبر از این مرکز دریافت نمایید.

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ سونی وایو

کارت گرافیک یکی از مهمترین اجزاء و بخش‌های مختلف لپ تاپ های سونی است که برای هر کدام از این لپ‌تاپ‌ها از امکانات سخت‌افزاری مختلفی برخوردار بوده و به صورت جدا یا به صورت چیپ گرافیک بر روی لپ تاپ قرار گرفته است.

در صورتی که قصد داشته باشید مشکلات مختلف وجود آمده برای لپ تاپ خود را برطرف نمایید باید حتماً آشنایی کامل با کاربرد کارت گرافیک و نحوه استفاده از آن داشته باشید و در صورتی که در هنگام اجرای بازی های مختلف با هنگ کردن دستگاه روبوسی و یا سرعت پردازش و خروجی گرفتن از نرم افزار های مانند گرافیک و فتوشاپ برای شما بسیار پایین بود قطعا باید به دنبال برطرف کردن مشکلات در کارت گرافیک دستگاه خود باشید.

مشکلات به وجود آمده و برطرف شده در کارت گرافیک دستگاه لپ تاپ شما از طریق بخش تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ سونی وایو امکان پذیر می باشد. در این مرکز اطلاعات ست بیول ای بر روی دستگاه شما انجام می شود و در صورت مشخص شدن قسمت های خراب شده قسمت های خراب شده و درگیر در خرابی کارت گرافیک لپ تاپ به صورت کامل تعمیر شوند.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که با توجه به حساسیت بسیار بالای کارت گرافیک لپ تاپ ها حتما از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته و افراد متخصص برای تعمیر کارت گرافیک خود استفاده کنید زیرا ممکن است کوچکترین سهل انگاری باعث خرابی کلیه کارت گرافیک و نیاز به تعویض و پرداخت هزینه های گزاف و بسیار بالاتر برای شما به همراه داشته باشد.

تمامی خدمات اجرا شده در زمینه تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ سونی وایو در این مرکز با گارانتی و ضمانت نامه کتبی همراه بوده و در صورت استفاده از این خدمات را می توانید با استفاده از این گارانتی و ضمانت نامه در سریعترین زمان ممکن از خدمات این مرکز به صورت کاملاً رایگان استفاده کنید.

تعویض کارت گرافیک لپ تاپ سونی وایو

تعویض کارت گرافیک لپ تاپ سونی وایو

در برخی از موارد عملیات تعمیر بر روی کارت گرافیک به دلیل حجم بالای خرابی‌ها و سوخته شدن کامل کارت گرافیک لپ تاپ شما امکان پذیر نیست و باید به سراغ تعویض کارت گرافیک لپ تاپ با کارت جدید و اصلی و اورجینال بروید.

کارت گرافیک لپ تاپ سونی وایو باید حتماً به صورت کاملا اصل و اورجینال تهیه شود تا بتواند همه موارد و مشکلاتی که به وجود آمده است را در سریعترین زمان ممکن برطرف نماید.

در صورتی که از کارت گرافیک های فرعی و غیر اصلی استفاده نمایید هم در راندمان و کارایی دستگاه خود به چه مشکلاتی می شود و پس از مدت زمان کوتاهی دوباره با مشکلات عدیده در کارت گرافیک و دیگر قسمت‌های سخت افزاری دستگاه روبرو خواهد بود و نیازمند تعویض مجدد کارت گرافیک خود خواهید بود.

تیم فنی و تخصصی نمایندگی سونی باید ابتدا تمامی تلاش خود را برای تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ سونی وایو را انجام می دهد در صورتی که این مدت امکان پذیر نباشد برای تعویض آن با کارت گرافیک اصلی و اورجینال اقدام می نماید.

نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که این مرکز برای تعمیر و تعویض کارت گرافیک لپ تاپ سونی وایو هیچگونه محدودیتی ندارد و تمامی مدل های تولید شده توسط این برند به صورت کامل در این مرکز پشتیبانی می شوند.

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ سونی وایو

ارتقاء گرافیک لپ تاپ سونی وایو امکان پذیر است؟

بعد از بررسی خدماتی که در زمینه تعمیر و تعویض انواع مدل های مختلف کارت گرافیک لپ تاپ سونی وایو در این مرکز ارائه می شود بهتر است که یک پاسخ جامع و کامل در مورد یکی از مهم ترین سوالات کاربران مختلف لپ تاپ های سونی وایو را ارائه نماییم.

ارتقاء کارت گرافیک برای لپ تاپ سونی وایو به هیچ عنوان امکان‌پذیر نیست و شما نمی توانید برای مدل‌های قدیمی پاکستانی با کارت گرافیک لپ تاپ را ارتقا دهید و این موضوع بیشتر برای کامپیوتر های خانگی کاربرد و لپتاپ ها به دلیل استفاده از کارت گرافیک به صورت چیپ گرافیک میکنه ارتقاء آن را ندارند و در صورتی که قصد خرید لپ تاپ خود را حفظ کنید باید حتما آن را به صورت کامل تعویض نمایید.

تیم فنی و تخصصی نمایندگی سونی برای تمامی خدمات مربوط به تعمیر و تعویض لپ تاپ سونی را به شما ارائه می نماید و در صورت نیاز داشته باشید سخت افزار لپ تاپ را در سریعترین زمان ممکن گارانتی زمان دارد کتبی معتبر تعمیر نمایید با استفاده از ابزار و تجهیزات بروز و پیشرفته این خدمات را با ارزان ترین قیمت به شما ارائه می شود.